+420 777 100 004

V nabídce 11 163 druhů produktů, 10 870 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.
Kategorie dle použití Drogerie a kosmetika Drogérie Pohlcovače, odstraňovače vlhka a pachů

Pohlcovače, odstraňovače vlhka a pachů

Více info

Potřebujete bezhlučně a bez spotřeby elektrické energie snížit vlhkost? Na základě fyzikálního procesu absorpce vlhkosti který je naprosto bezpečný to není žádný problém. V kategorii POHLCOVAČE, ODSTRAŇOVAČE VLHKA A PACHŮ naleznete přístroj Ceresit stop vlhkosti, který pracuje s technologií a tabletami 2 v 1. Tento systém nejenomže pohlcuje vlhkost, ale navíc významný způsobem taktéž i neutralizuje zápach. Ceresit stop vlhkosti můžete použít v obývací místnosti, ve Sklepě, Garáži, Zahradním domku, Obytném přívěsu, skříních apod.. V této kategorii naleznete také další produkty pro odstranění pachů z textilu, nebo univerzální odstraňovač zápachů .

Méně info
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico

Mohlo by Vás také zajímat

Nejlevnější barvy a další produkty seřazené podle ceny naleznete v kategorii Nejlevnější Pohlcovače, odstraňovače vlhka a pachů.

Super Akční nabídku barev a dalších produktů zlevněných často i pod nákupní ceny naleznete v kategorii Pohlcovače, odstraňovače vlhka a pachů v SUPER AKCI.

V internetovém obchodě Nejlevnejsi-Barvy-Laky.cz, v kategorii Pohlcovače, odstraňovače vlhka a pachů najdete širokou nabídku kvalitních produktů v různých cenových relacích. Můžete si vybrat z mnoha oblíbených značek od prověřených výrobců jako například Henkel, HG a dalších.

Produkty z kategorie Pohlcovače, odstraňovače vlhka a pachů, Vám bez problémů pomůžou s realizací Vašich skvělých nápadů.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím