+420 777 100 004 Po-Pá 8-16

Aktuálně 11 609 produktů, z toho 3 154 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Slevové kupóny

ZDE ZADEJTE E-MAIL, NA KTERÝ VÁM OBRATEM ZAŠLEME SLEVOVÝ KUPÓN.

Získejte slevu až 30% na míchání barev a laků do tisíců odstínů.

Jak můžete slevový kupón a slevový kód uplatnit?

Slevu na tónování barev na zeď, fasádních barev a omítek, barev na kov, barev na dřevo a různé druhy lazur uplatníte v našich pražských prodejnách při osobním nákupu, nebo při telefonické objednávce, kterou můžete provést na tel. čísle 777 100 004.

Podmínky pro uplatnění slevového kupónu:

 • Slevový kupón můžete uplatnit po dobu jeho platnosti.
 • Slevu na míchání barev můžete uplatnit osobně v našich pražských prodejnách, nebo při telefonické objednávce na zákaznické lince tel. č.: 777 100 004
 • Slevy a jiné nabízené výhody nelze sčítat.
 • Slevy se vypočítávají z cen bez DPH.
 • Odesláním žádosti o slevový kupón, souhlasíte s občasným zasláním informačního e-mailu. Obvykle jejich počet nepřesahuje 2 e-maily za měsíc a jejich zasílání můžete kdykoliv jednoduše zrušit kliknutím na příslušný odkaz, který je umístěn v jejich zápatí.
Měna:

Odhlášení z odběru novinek1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

AKTUÁLNĚ - NEPŘEHLÉDNĚTE!

 • Prodejna v ul. Nuselská 88, Praha 4 - OTEVŘENO. Bližší informace naleznete v sekci KONTAKTY A PROVOZNÍ DOBA 
  Vzhledem k aktuální situaci v ČR, jsou poměrně často naše tel. linky přetížené. Případné dotazy zasílejte raději e-mailem na adresu obchod@nejlevnejsibarvy.cz. Tuto komunikaci v rámci našich kapacit vyřizujeme jak nejrychleji to jde.
   
 • Dopravci krom spol. Zásilkovna z hygienických důvodů zrušili možnost platby dobírkou. U všech způsobů převzetí a doručení objednávek doporučujeme dát  z hygienických důvodů přednost platbám online. V případě, že se zákazník rozhodne svou objednávku z jakéhokoliv důvodu zrušit, platbu samozřejmě obratem převedeme zpět na jeho účet.
   
 • Na prodejnu kvůli nákupu, nebo uhrazení internetové objednávky a do skladu k výdeji zboží vstupujte ve vlastním zájmu jednotlivě. 
  Objednávky hrazené online způsobem vydáváme přednostně a není nutná návštěva a úhrada na prodejně. Proto po obdržení potvrzovací SMS - připraveno k osobnímu odběru, zamiřte rovnou do našeho skladu k výdeji zboží.

   
 • V posledních dnech spolu s našimi dodavateli evidujeme výrazný nárůst objednávek. Tato skutečnost v kombinaci s  aktuálně vysokým vytížením dopravců, může v některých případech způsobit zpožděné doručení objednávky, které by ale ve většině případů nemělo překročit 2-3 dny. Doporučujeme proto raději počítat s určitou časovou rezervou.
   
 • Moc se omlouváme za aktuální situaci. Ujišťujeme Vás ale, že uděláme vše, co bude v našich silách, aby Vaše objednávka byla vyřízena v nejkratším možném termínu. Předem děkujeme za pochopení a pevně věříme, že se nám vše podaří zvládnout a co nejvíce eliminovat možné problémy.