+420 777 100 004

V nabídce 10 569 druhů produktů, 9 522 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Malířské barvy

Široké téma malířských barev lze nejjednodušeji rozdělit do základních kategorií a to na malířské barvy na zeď bílé, nebo barvy předem natónované – malířské barvy na zeď barevné, takzvané Ready mix. Bílé malířské barvy lze samozřejmě tónovat i ručně a to za pomocí speciálních tekutých tónovacích barev, nebo strojově do tisíců odstínů.

Barvy na zeď bílé

malířské barvyV současnosti můžete bílé malířské barvy vybírat z velkého množství výrobců. Mezi nejznámější  značky malířských barev patří samozřejmě barvy Het, barvy Dulux, Colorlak, Primalex, Jub, Rokospol, Barvy a laky Hostivař a další. Bílé malířské bary můžete u nás nakoupit v různých provedeních a kvalitách. Záleží skutečně pouze na Vašich preferencích.

Pro nenáročné aplikace Vám mohou postačovat barvy disperzní, nebo vápenné, preferujete-li vyšší kvalitu, vybírejte mezi akrylátovými barvami. Chcete-li špičku mezi malířskými barvami, určitě můžeme doporučit vinylové barvy, ale i silikátové barvy, které se navíc vyznačují perfektní paropropustností . Bílé malířské barvy můžete mít v otěruvzdorném nebo omyvatelném provedení. Malířské barvy se vyrábějí v matném, sametovém (pololesklém) nebo také lesklém provedení.

Barvy na zeď barevné – Ready Mix

Chcete trendy odstín výborné kvality za rozumný peníz? Vybírejte zde. Jedná se o předem natónované nejžádanější odstíny barev od různých výrobců a značek. Mezi nejznámější  a nejprodávanější patří určitě značky jako Dulux, Het, Colorlak, Primalex, Jub, Rokospol, Barvy a laky Hostivař a další. Pokud se rozhodnete pro malířské barvy Ready Mix, ve většině případů můžete vybírat z deseti až padesátí předem natónovaných odstínů, záleží vždy na konkrétním výrobci. V současnosti jednoznačně největší výběr předem natónovaných barev na zeď naleznete pod značkou Dulux. U barev Dulux rozhodně stojí za zmínku i speciální velmi odolná předem tónovaná barva do prostor, které jsou na kvalitu barvy náročné - například kuchyně, koupelny, dětské pokojíky, chodby a podobně. Tuto skutečně skvělou barvu s perfektní kryvostí a vysokou vydatností aktuálně naleznete v našem eshopu pod názvem Dulux Easy Care v kategorii malířské barvy na zeď barevné.
Nespornou výhodou všech předem tónovaných barev je proti strojovému či ručnímu míchání barev i výrazně nižší cena.

Tónování malířských barev

tónování barevMalířské barvy můžete tónovat za pomocí tekutých tónovacích barev, které naleznete zde. Tekuté tónovací barvy mohou nad míru splnit Váš účel, protože s výsledným odstínem můžete skutečně experimentovat a různé barvy spolu míchat. Můžete si tedy namíchat naprosto jedinečnou barvu. Vše má ale i svoje nevýhody. Pokud se do tónování barev na zeď pustíte sami a později budete potřebovat domíchat stejný odstín, s největší pravděpodobností se Vám stejný odstín trefit již nepovede. Dává to samozřejmě svojí logiku. Jen stěží si budete pamatovat naprosto přesné poměry smíchaných ingrediencí. Tento problém řeší strojní míchání barev. V současnosti můžete vybírat jak z velkého množství druhu barev, tak ze skutečně obrovského množství odstínů, které nebývá  problém i v budoucnu dle potřeby domíchat. Strojní míchání barev můžeme jen a jen doporučit.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen. | Nastavení cookies