+420 777 100 004

V nabídce 10 092 druhů produktů, 9 585 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.
Bazarové zboží

Bazarové zboží

Více info

Chcete nakoupit barvy, laky ale i ostatní produkty za absolutně nejnižší možnou bazarovou cenu?

Pokud ano, tak kategorie Bazar barev je pro Vás to pravé.

V této bazarové kategorii naleznete nepoužité barvy a laky, ale i jiné zboží, které můžete získat velmi výhodně a to hned z několika důvodů. Ty nejčastější uvádíme níže:

  • Tónované barvy na zakázku, které nebyli zákazníkem z nějakého důvodu odebrané.
     
  • Produkty, které mají zdeformovaný obal, ale splňují deklarovaný obsah, nebo produkty, které jsme museli přebalit do neoriginálního náhradního balení, protože originální obal byl poškozen při přepravě, manipulaci apod. (Pokud část obsahu chybí, je u tohoto zboží v popisu detailu produktu uvedená přesná garantovaná hmotnost.)
     
  • Zboží s blížícím se datem exspirace, případně zboží s ukončenou exspiraci. (pokud je tomu tak, datum exspirace uvádíme hned na začátku popisu v detailu produktu. Ukončená exspirace ve většině případů neznamená, že zboží je nepoužitelné, protože se jedná o chemické přípravky, které se většinou nijak nekazí a to i ani když by se časem na povrchu vytvoří uschlá "slupka". Po jejím jednoduchém odstranění lze barvu normálně použít.

Zboží nabízené v této kategorii je v naprostém pořádku. V případě, že s ním nebudete z jakéhokoliv důvodů spokojeni, můžete  nám ho nepoužité do 14 dnů od nákupu vrátit stejně jako ostatní zbožíz nabídky.

Méně info
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico
Ještě nebylo hodnoceno
Unixin S4 25 L - ukončená expirace
Katalogové číslo: 10017011
4 840 Kč
sleva 2 %
4 736 Kč
ks
 

Mohlo by Vás také zajímat

Nejlevnější barvy a další produkty seřazené podle ceny naleznete v kategorii Nejlevnější Bazarové zboží.

Super Akční nabídku barev a dalších produktů zlevněných často i pod nákupní ceny naleznete v kategorii Bazarové zboží v SUPER AKCI.

Produkty z kategorie Bazarové zboží, Vám bez problémů pomůžou s realizací Vašich skvělých nápadů.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen. | Nastavení cookies