+420 777 100 004 Po-Pá 8-16

Aktuálně 11 861 produktů, z toho 4 298 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Bazarové zboží

Více info

Chcete nakoupit barvy, laky ale i ostatní produkty za absolutně nejnižší možnou cenu?

Pokud ano, tak jste ve správné kategorií.

V této bazarové kategorii naleznete nepoužité zboží, které můžete získat velmi výhodně a to z několika důvodů, ty nejčastější uvádíme níže:

  • Barvy tónované na zakázku, které nebyli zákazníkem odebrané.
  • Produkty, které mají zdeformovaný obal, ale splňují deklarovaný obsah a produkty, které jsme museli přebalit do neoriginálního náhradního balení, protože originální obal byl poškozen při přepravě, manipulaci apod. (Pokud část obsahu chybí, je u tohoto zboží v popisu detailu produktu uvedená přesná garantovaná hmotnost.)
  • Zboží s blížícím se datem exspirace, případně zboží s ukončenou exspiraci. (pokud je tomu tak, datum exspirace uvádíme hned na začátku popisu v detailu produktu. Ukončená exspirace ve většině případů neznamená, že zboží je nepoužitelné, protože se jedná o chemické přípravky, které se většinou nijak nekazí a to i když by se časem na povrchu vytvoří uschlá slupka).

Zboží nabízené v této kategorii je v naprostém pořádku a v případě nespokojenosti nám ho můžete nepoužité vrátit do 14 dnů od nákupu.

Méně info
Nebyly nalezeny žádné podkategorie.
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico
Nebyly nalezeny žádné výrobky.

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím