+420 777 100 004 Po-Pá 8-16

Aktuálně 11 609 produktů, z toho 3 155 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Malířské barvy - vzorník primalex

Primalex je bezpochyby jednou z nejznámějších  a nejpoužívanějších malířských barev v České republice. Kořeny značky sahají do hlubokého socialismu, na konci 60. let vznikl tento produkt ještě pod značkou Primel v národním podniku Chemická keramika Břasy. Šlo o bílou nátěrovou hmotu vzniklou na základě zlepšováku.

Po roce 1989 byl podnik zprivatizován a výroba modernizována. Po roce 2000 skončila epocha primalexových bílých stěn a Primalex barvy se začaly tónovat, čímž vznikla potřeba vzorníků malířských barev pro výběr správné barvy Primalexu. V roce 2008 se stala společnost Primalex a.s. součástí nadnárodní skupiny PPG Industries, Inc. I když podnik změnil název na PPG Deco Czech a.s., označení výrobků „Primalex“, stejně jako ochranná známka „Primalex“ zůstaly beze změny.

V současnosti je značka Primalex synonymem pro komplexní nátěrový program na různé povrchy. Sortiment je rozdělený do několika řad, jako např. primalex fortissimo, primalex polar nebo primalex inspiro

Pro každou práci s barvami Primalex je třeba mít vzorník malířských barev Primalex, jež zde přikládáme:

Jestliže si dle výše uvedených vzorníků malířských barev Primalex nedokážete stále vybrat, je možné použít interaktivní aplikaci na stránkách značky Primalex - Colordesigner.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

AKTUÁLNĚ - NEPŘEHLÉDNĚTE!

 • Prodejna v ul. Nuselská 88, Praha 4 - OTEVŘENO. Bližší informace naleznete v sekci KONTAKTY A PROVOZNÍ DOBA 
  Vzhledem k aktuální situaci v ČR, jsou poměrně často naše tel. linky přetížené. Případné dotazy zasílejte raději e-mailem na adresu obchod@nejlevnejsibarvy.cz. Tuto komunikaci v rámci našich kapacit vyřizujeme jak nejrychleji to jde.
   
 • Dopravci krom spol. Zásilkovna z hygienických důvodů zrušili možnost platby dobírkou. U všech způsobů převzetí a doručení objednávek doporučujeme dát  z hygienických důvodů přednost platbám online. V případě, že se zákazník rozhodne svou objednávku z jakéhokoliv důvodu zrušit, platbu samozřejmě obratem převedeme zpět na jeho účet.
   
 • Na prodejnu kvůli nákupu, nebo uhrazení internetové objednávky a do skladu k výdeji zboží vstupujte ve vlastním zájmu jednotlivě. 
  Objednávky hrazené online způsobem vydáváme přednostně a není nutná návštěva a úhrada na prodejně. Proto po obdržení potvrzovací SMS - připraveno k osobnímu odběru, zamiřte rovnou do našeho skladu k výdeji zboží.

   
 • V posledních dnech spolu s našimi dodavateli evidujeme výrazný nárůst objednávek. Tato skutečnost v kombinaci s  aktuálně vysokým vytížením dopravců, může v některých případech způsobit zpožděné doručení objednávky, které by ale ve většině případů nemělo překročit 2-3 dny. Doporučujeme proto raději počítat s určitou časovou rezervou.
   
 • Moc se omlouváme za aktuální situaci. Ujišťujeme Vás ale, že uděláme vše, co bude v našich silách, aby Vaše objednávka byla vyřízena v nejkratším možném termínu. Předem děkujeme za pochopení a pevně věříme, že se nám vše podaří zvládnout a co nejvíce eliminovat možné problémy.