Aktuálně 11 928 produktů, z toho 5 947 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Nejčastější dotazy

Vaše nejčastější  dotazy a jejich přehled. Odpovědi naleznete níže.

 

1)      Jaká je vaše otevírací doba?

2)      Jaká je vaše otevírací doba o státních svátcích?

3)      Mohu u vás platit platební kartou?

4)      Jinde mi nabízí slevu, mohu nějakou dostat i u Vás?

5)      Bude mi malovat firma. Je lepší, když si barvu zajistím sám?

6)      Nejsem z Prahy, můžete mi barvu zaslat?

7)      Je možné si u váz půjčit vzorník barev?

8)      Potřebuji namíchat barvu. Jak dlouho to trvá?

9)      Potřebuji namíchat barvu. Kolik to stojí?

10)   Bude se u nás malovat, doporučili byste nám barvy DULUX nebo Primalex?

11)   Budu prodávat nemovitost. Mám vymalovat nebo to nechat na novém majiteli?

12)   Budu prodávat nemovitost. Mám vymalovat v barvě nebo stačí na bílo?

13)   Potřebují natřít velmi členitý povrch. Jaký štětec nebo váleček se na to hodí nejlíp?

14)   Dělají se nám na stěnách plísně. Mohu se těchto plísní napořád zbavit?

 

 

 

1)            Jaká je vaše otevírací doba?

Naši otevírací dobu naleznete na stránce Kontakty.
Standardně máme otevřeno: Po – Pá 7.00 – 18.00 hod. a v So 8.00 – 12.00 hod.2)            Jaká je vaše otevírací doba o státních svátcích?

V běžné státní svátky mámě většinou otevřeno jako v sobotu: 8.00 – 12.00 hod. O Velikonocích, Vánocích a na Nový rok vždy s min. týdenním předstihem otevírací dobu zveřejňujeme na stránce Kontakty.

 


3)            Mohu u vás platit platební kartou? 

Samozřejmě ano. Bez platebního terminálu by to dnes už nešlo. Protože ale většina zákazníku ještě stále preferuje hotovostní platbu, poplatek bance za platbu kartou ve výši 2% není v cenách produktů zahrnutý. Proto je tento způsob platby zpoplatněn stejnou sazbou.4)            Jinde mi nabízí slevu, mohu nějakou dostat i u Vás?

Pro jednoduchost jsme  již veškeré slevy zahrnuly do ceny zboží. Jejich výše je nastavená tak, aby naše cena pro Vás byla nejvýhodnější na trhu. Pokud má naše konkurence cenu nižší, informujte nás o tom, prověříme to a pokud to bude co by jen trochu možné, nabídneme Vám cenu nižší. Krom nejlepších cen a praktických dárku, jsme pro Vás připravili až 30% slevu na tónované barvy. Stačí si nechat zaslat slevový kupón. Namícháme Vám barvy a tenkovrstvé omítky značek DULUXHETHAMMERITE, CAPAROL na počkání, a značky DÜFA a JUB do druhého pracovního dne.5)            Bude mi malovat firma. Je lepší, když si barvu zajistím sám?

Pokud si barvu zakoupíte sám, minimalizujete možnost, že by u Vás byla použita barva jiná než jste si původně objednal, barva prošlá, smíchaná z několika druhů apod. Pokud barvy zakoupíte u nás, dostanete ji za nejnižší možnou cenu na trhu a to bez ohledu na to, že nejste řemeslník. Samozřejmě výše popsané praktiky neprovádí všichni řemeslníci a na trhu jsou i slušné a spolehlivé firmy. V případě potřeby Vám můžeme nějakou doporučit.6)            Nejsem z Prahy, můžete mi barvu zaslat? 

Ano, k přepravě využíváme dopravce Českou poštu a společnost DPD, Toptrans, a další dopravce viz sekce platba a doprava. Pokud ale potřebujete barev, nářadí, zakrývacího materiálu apod. větší množství může být pro Vás levnější a výhodnější si k nám přijít osobně například v sobotu a spojit to třeba s jinými nákupy po zdejších marketech,  prohlídkou úchvatného starého města, ZOO, Aquaparku apod.7)            Je možné si u váz půjčit vzorník barev?

Ano, u nás na prodejně jsou kvalitní a rozsáhlé vzorníky barev k dispozici, můžete si je také proti vratné záloze bezplatně zapůjčit i na několik dní.8)            Potřebuji namíchat barvu. Jak dlouho to trvá?

Barvy DULUX, HET. CAPAROL a HAMMERITE mícháme na počkání do několika málo minut, záleží na množství. Namíchat množství 10 l trvá přibližně 3 – 4 minuty. Barvy DÜFA, a JUB vám natónujeme do druhého pracovního dne. Mícháme barvy interiérové a fasádní, otěru vzdorné, omyvatelné, syntetické i vodou ředitelné emaily a lazury na dřevo.9)            Potřebuji namíchat barvu. Kolik to stojí? 

Pokud víte přesně o jaký odstín, množství a druh barvy se Vám jedná, stačí zaslat dotaz mailem na adresu obchod@nejlevnejsibarvy.cz. Váš požadavek bude zdarma a nezávazně vyřízen v co nejkratším čase. Ideální specifikace odstínu je v: NCS, DULUX, nebo RAL. Tyto vzorníky jsou u nás k dispozici a měly by být dostupné také v každé prodejně barev a laků. Aby cena za míchání barev byla co nejnižší, a Vy jste platily pouze pigment, který se do dané barvy (báze) skutečně spotřebuje, nemáme standardně nastavenou cenu za světlý, středně tmavý a tmavý odstín. Bylo by to jednodušší, ale pro Vás dražší a to nechceme dopustit. Proto v našem E-shopu naleznete pouze cenu bází, do kterých se pigment přidává. Obecně platí, čím světlejší je odstín tím nižší je cena. Nejsvětlejší odstíny se blíží ceně báze. Pokud budete ceny tónovaných barev srovnávat, vždy srovnávejte stejného výrobce a ve vlastním zájmu cenu pigmentu včetně báze, s DPH nebo bez DPH.10)         Bude se u nás malovat, doporučili byste nám barvy DULUX nebo Primalex?

Pokud je nemovitost ve Vašem vlastnictví doporučujeme výběr barev velmi pečlivě zvážit. Dnes je již velkou výhodou, že na poli barev si můžete skutečně vybírat a nejste odkázaní na jednu, či dvě dostupné značky. Každá barva má svoje specifika. DULUX je špičková anglická barva nejvyšší kvality. Výhodou je velmi přijatelná cena a vysoká vydatnost (až 17m2/l barvy). Nanáší se ve velmi tenké vrstvě, častokrát stačí jediný nátěr, má vysokou kryvost, a do budoucna ve většině případů odpadá potřeba škrábání, noční můra nejenom každého malíře. Tónované barvy DULUX májí taktéž velmi vysokou stálobarevnost pigmentů. Proto častokrát i po několika letech je ve většině případů možné udělat lokální opravu bez toho, aby to bylo vidět.  Pokud nechcete dělat kompromisy barvy DULUX jsou pro Vás tou správnou volbou. Pokud chcete trochu ušetřit, mohli by Vašemu požadavku vyhovět i barvy Primalex Standard, Plus, Bonus či Polar. Jsou to klasické barvy většinou kaolínového, disperzmního tipu, dnes již se slušnou bělostí a otěru vzdorností. Českou značku Primalex dnes již vlastní majitelé z ciziny respektive Americká firma PPG. Samozřejmě můžete si vybírat a z jiných kvalitních značek jako třeba DÜFA, JUB,  HET a další.11)         Budu prodávat nemovitost. Mám vymalovat nebo to nechat na novém majiteli? 

Investice do malování se Vám zcela jistě vyplatí, a proto doporučujeme vymalovat. Je to v podstatě levná kosmetická úprava, která velmi často umožní prodat nemovitost za lepší cenu.  Navíc šanci prodat tak mnohonásobně zvýšíte. Pokud by Vaše stěny měly být nerovné, zašlé, zaprášené, s různými dírami po hmoždinkách, různé fleky, plísně apod. asi byste u Vašich zájemců nevyvolávali ten správný dojem.

 

 

12)         Budu prodávat nemovitost. Mám vymalovat v barvě nebo stačí na bílo?

O tom jestli se potencionálnímu kupci vaše nemovitost bude líbit, či nikoliv většinou rozhoduje prvních pár okamžiků. Proto se vždy snažte, aby předmět prodeje zářil čistotou. Pokud byste vymalovali v barvě, riskujete tím, že se netrefíte do vkusu potencionálního kupce. Bílá barva je univerzální a navíc vyvolává v lidech pocit čistoty. Čím bělejší, tím lepší. V nabídce máme za skvělou cenu i absolutně bílou barvu LUMITEC Absolute White od firmy DULUX, která je speciálně vyvinutá pro maximální odrazivost světla. Je to skvělá volba a Vaše stěny budou zářit bělostí a čistotou.13)         Potřebují natřít velmi členitý povrch. Jaký štětec nebo váleček se na to hodí nejlíp.

Pro nátěr členitého povrchu je nejlepší v obou případech co nejdelší chlup, abyste vaši barvu mohl co nejméně pracně dostat do všech míst. Ideální, nejrychlejší a nejpohodlnější ale je použít k aplikaci barvy nějaké stříkací zařízení. V nabídce máme různé stříkací pistole a zařízení od světoznámé firmy Wagner, která je skutečným mistrem ve svém oboru. Vyrábí stříkací pistole a zařízení pro různé druhy povrchu, v různých cenových kategoriích.14)         Dělají se nám na stěnách plísně. Mohu se těchto plísní napořád zbavit?

Ano můžete. Plíseň není nic jiného než houba a ta potřebuje k růstu a množení vlhko. Zbavte se ho a máte vyhráno. Pokud vám stěny v zimě promrzají a na vnitřní straně stěny kondenzuje vlhko nebo voda, můžete tyto stěny zateplit zateplovací barvou třeba ETERNAL IN Thermo nebo ještě lépe zateplovací stěrkou např. AEROTHERM. Tyto materiály zvýší povrchovou teplotu Vašich stěn a ve většině případů voda přestane kondenzovat, srážet se a tím se vytvoří prostředí se životem plísní neslučitelné. Pokud máte špatně provedené nebo žádné izolace a vlhko ze země vzlíná, máte dvě možnosti. První, že uvedete izolace do perfektního stavu tak, aby voda ze základů do zdí více nevzlínala. A druhým řešením je, že budete s plísněmi průběžně bojovat. Naleznete u nás celou řadu protiplísňových přípravků. Mezi nejprodávanější a nejúčinnější patří Bio Repel, Sanatherm nebo Detastop. Pro každý jednotlivý případ ale může být účinný jiný výrobek. Abyste stěny proti plísni ošetřovali v co nejdelších intervalech, vyplatí se vám chvíli experimentovat a v proběhu času otestovat různé protiplísňové přípravky.

Měna:

Odhlášení z odběru novinekPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

Copyright © 2009 - 2018, 1.Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím