+420 777 100 004

V nabídce 10 607 druhů produktů, 9 369 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Nabídka zaměstnání.

V současnosti nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Skladník a prodavač barev a laků:

Místo výkonu zaměstnání:
Nuselská 88, Praha 4 – Michle.
- U provozovny je v těsné blízkosti zastávka MHD.

Náplň práce:
- Příjem zboží.
- Prodej, výdej a příprava zboží pro distribuci.
- Kontakt se zákazníkem při vyřizování objednávek.
- Po zaučení, míchaní barev na tónovacích strojích.

Nabízíme:
- Práci v pohodovém mladém kolektivu.
- Zaškolení na tónovacích strojích.
- Práci na HPP, výhodné platové podmínky.

Požadujeme:
- Bezúhonnost.
- Znalost práce s PC.
- Pozitivní přístup k lidem, komunikační schopnosti a příjemné vystupování.
- Samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.
- Ochotu rychle se učit.
- Praxe, znalost a zkušenosti v oboru prodeje nátěrových hmot výhodou.

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu info@nejlevnejsibarvy.cz , do předmětu mailu uveďte: Životopis. Kontaktovat nás můžete i telefonicky na naší infolince: 777 100 004

Měna:

Odhlášení z odběru novinek