+420 777 100 004

V nabídce 10 043 druhů produktů, 10 066 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.
Kategorie dle použití Barvy ve spreji a sprej program

Barvy ve spreji a sprej program

Více info


Barvy ve spreji a sprej program
Nejpoužívanějším výrazem v této kategorii, je barva ve spreji. Největší výhodou barev ve spreji je jejich velmi jednoduché použití. Při správné aplikaci můžete očekávat perfektní a profesionální výsledek. Barva ve spreji má ještě jednu nespornou výhodu a to možnost jednoduše nastříkat barvu i na velmi členitý a pro štětec často těžce dostupný povrch, jako třeba radiátory. Co se týče aplikace, je samozřejmě dobré, vždy dodržet návod na použití.


Obecně se ale dá říct, že barva ve spreji se nejlépe aplikuje pulzy krátkých střiků, ze vzdálenosti cca 30-40 cm, nejlépe v několika tenkých vrstvách. Tím zabráníte nechtěnému stékání barvy. Před použitím je vždy potřeba barvu ve spreji pořádně promíchat, přetřepat. Na konci práce, doporučujeme provést krátký odstřik ze spreje, dnem vzhůru. Tím pročistíte trysku vzduchem a barvu ve spreji budete moct použít i příště. Pokud byste po ukončení práce tento jednoduchý úkon s barvou ve spreji neprovedli, barva v trysce uschne a sprej se tak stane s největší pravděpodobností pro příště nepoužitelný.


V kategorii Barvy ve spreji a sprej program naleznete mnoho produktů. Nejvíce vyhledávané výrazy pro barvy ve spreji patří: reflexní sprej, značkovací sprej, fluorescenční sprej, fosforový - svítící sprej, sprej na pozink, sprej na radiátory a topná tělesa, dekorační sprej.


V nabídce máme samozřejmě nejenom barvy ve spreji jako takové, ale i mnoho dalších přípravků, pro které jistě naleznete mnohé uplatnění jak ve své domácnosti, chatě, či při údržbě auta, kola, atd.. Za zmínku určitě stojí například, sprej na jízdní kola, mazací a konzervovací sprej, sprej na ochranu elektrických kontaktů, tmel ve spreji, lepidlo ve spreji a další produkty a přípravky.
Méně info
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico
(41)
Prisma Color sprej Lesk RAL odstíny
Katalogové číslo: 20090
slevy až 3 %
od
130 Kč
 
Ještě nebylo hodnoceno
HB Body 900 Wax
Katalogové číslo: 200131
slevy až 7 %
od
53 Kč
 
(2)
WD-40 Multifunkční sprej
Katalogové číslo: 20076
slevy až 4 %
od
121 Kč
 
(1)
Body Bumper Paint
Katalogové číslo: 200166
slevy až 7 %
od
258 Kč
 
(2)
HB BodyFill 360 sprej 400 ml
Katalogové číslo: 200953
slevy až 7 %
od
214 Kč
 
(1)
Sprej Prisma Color Odrezovač 400 ml
Katalogové číslo: 1009192
153 Kč
sleva 3 %
148 Kč
ks
 
(1)
Body Sprej Universal
Katalogové číslo: 200164
slevy až 7 %
od
151 Kč
 
Ještě nebylo hodnoceno
Body Bumper texture
Katalogové číslo: 200167
slevy až 7 %
od
270 Kč
 
Položek 77
Zobrazeno 1 - 24
|<<
1
>|

Mohlo by Vás také zajímat

Nejlevnější barvy a další produkty seřazené podle ceny naleznete v kategorii Nejlevnější Barvy ve spreji a sprej program.

Super Akční nabídku barev a dalších produktů zlevněných často i pod nákupní ceny naleznete v kategorii Barvy ve spreji a sprej program v SUPER AKCI.

V internetovém obchodě Nejlevnejsi-Barvy-Laky.cz, v kategorii Barvy ve spreji a sprej program najdete širokou nabídku kvalitních produktů v různých cenových relacích. Můžete si vybrat z mnoha oblíbených značek od prověřených výrobců jako například Schuller Ehklar, Body Color, Barvy a laky Hostivař, Colorlak, Polykar, Hammerite, Motip, WD, Primalex - PPG a dalších.

Produkty z kategorie Barvy ve spreji a sprej program, Vám bez problémů pomůžou s realizací Vašich skvělých nápadů.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen. | Nastavení cookies