+420 777 100 004

V nabídce 11 286 druhů produktů, 9 156 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Preval sprayer

Získejte absolutní volnost pohybu bez hadice a bez kompresoru. Špičkový výkon a velmi snadné použití. Stačí jen nalít požadovaný obsah, spojit a stříkat. Díky speciální patentované technologii vychází z trysky kapičky o velikosti pouhých nanometrů a s minimálním rozptylem mimo stříkanou plochu. Na rozdíl od běžné barvy či laku ve spreji tak Preval Sprayer umožní profesionálům i kutilům vytvářet povrchy stejně kvalitní jako povrchy na které byly použity profesionální stříkací pistole napojené na kompresor.
 

Nově v naší nabídce naleznete kompletní sortiment Americké značky PREVAL řady PREVAL Sprayer.
 

Modulární systém PREVAL Sprayer se skládá z těchto částí:

PREVAL | PREVAL SPRAYER

 

Profesionální přenosná stříkací "pistole" s vlastním ekologicky šetrným pohonem. Stačí jen nalít požadovaný obsah, spojit a stříkat. Díky speciální patentované technologii vychází z trysky kapičky o velikosti pouhých nanometrů a s minimálním rozptylem mimo stříkanou plochu. Na rozdíl od běžné barvy či laku ve spreji tak Preval Sprayer umožní profesionálům i kutilům vytvářet povrchy stejně kvalitní jako povrchy na které byly použity profesionální stříkací pistole napojené na kompresor. Barvu, či jinou tekutinu, můžete po vyčištění nádobky kdykoliv vyměnit. 1 pohon vystačí na nanesení až 0,5 litru barvy či jiné tekutiny nebo vydrží nepřetržitě stříkat až 18 minut.

Více informací o Preval Sprayer naleznete zde.

 

PREVAL | NÁHRADNÍ POHON PREVAL SPRAYER

Náhradní ekologicky šetrný pohon k produktu Preval Sprayer s tryskou a sací trubičkou s filtrem. 1 pohon vystačí na nanesení až 0,5 litru barvy či jiné tekutiny nebo vydrží nepřetržitě stříkat až 18 minut.

Více informací o náhradním pohonu Preval Sprayer naleznete zde.

 

PREVAL | vGRIP RUKOJEŤ

 

Originální Rukojeť Preval vGrip k produktu Preval Sprayer. Jednoduchým spojení těchto dvou produktů vznikne plnohodnotná profesionální stříkací pistole. Rukojeť lze použít i k jakékoliv jiné barvě či laku ve standardním spreji.

Více iformací o originální rukojeti vGRIP naleznete zde.

 

PREVAL | SKLENĚNÁ NÁDOBKA 177 ml

 

Sada 6-ti plastových nádobek s víčky a sacími trubičkami k produktu Preval Sprayer.

Používáte systém Preval často a pracujete s různými barvami a odstíny? Potom se Vám budou hodit, náhradní nádobky které šetří čas a zvyšují efektivitu práce.

Více informací o Skleněné nádobce Preval naleznete zde.

 

PREVAL | SADA 6-TI PLASTOVÝCH NÁDOBEK 88 ml

 

Sada 6-ti plastových nádobek s víčky a sacími trubičkami k produktu Preval Sprayer.

Používáte systém Preval často a pracujete s různými barvami a odstíny? Potom se Vám budou hodit, náhradní nádobky které šetří čas a zvyšují efektivitu práce.

Více informací o této sadě 6-ti plastových nádobek naleznete zde.

 

Všechny produkty řady PREVAL Sprayer zakoupíte v kategorii Sprej systém PREVAL.
 

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím