+420 777 100 004

Aktuálně 11 469 produktů, z toho 2 860 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Preval sprayer

Získejte absolutní volnost pohybu bez hadice a bez kompresoru. Špičkový výkon a velmi snadné použití. Stačí jen nalít požadovaný obsah, spojit a stříkat. Díky speciální patentované technologii vychází z trysky kapičky o velikosti pouhých nanometrů a s minimálním rozptylem mimo stříkanou plochu. Na rozdíl od běžné barvy či laku ve spreji tak Preval Sprayer umožní profesionálům i kutilům vytvářet povrchy stejně kvalitní jako povrchy na které byly použity profesionální stříkací pistole napojené na kompresor.
 

Nově v naší nabídce naleznete kompletní sortiment Americké značky PREVAL řady PREVAL Sprayer.
 

Modulární systém PREVAL Sprayer se skládá z těchto částí:

PREVAL | PREVAL SPRAYER

 

Profesionální přenosná stříkací "pistole" s vlastním ekologicky šetrným pohonem. Stačí jen nalít požadovaný obsah, spojit a stříkat. Díky speciální patentované technologii vychází z trysky kapičky o velikosti pouhých nanometrů a s minimálním rozptylem mimo stříkanou plochu. Na rozdíl od běžné barvy či laku ve spreji tak Preval Sprayer umožní profesionálům i kutilům vytvářet povrchy stejně kvalitní jako povrchy na které byly použity profesionální stříkací pistole napojené na kompresor. Barvu, či jinou tekutinu, můžete po vyčištění nádobky kdykoliv vyměnit. 1 pohon vystačí na nanesení až 0,5 litru barvy či jiné tekutiny nebo vydrží nepřetržitě stříkat až 18 minut.

Více informací o Preval Sprayer naleznete zde.

 

PREVAL | NÁHRADNÍ POHON PREVAL SPRAYER

Náhradní ekologicky šetrný pohon k produktu Preval Sprayer s tryskou a sací trubičkou s filtrem. 1 pohon vystačí na nanesení až 0,5 litru barvy či jiné tekutiny nebo vydrží nepřetržitě stříkat až 18 minut.

Více informací o náhradním pohonu Preval Sprayer naleznete zde.

 

PREVAL | vGRIP RUKOJEŤ

 

Originální Rukojeť Preval vGrip k produktu Preval Sprayer. Jednoduchým spojení těchto dvou produktů vznikne plnohodnotná profesionální stříkací pistole. Rukojeť lze použít i k jakékoliv jiné barvě či laku ve standardním spreji.

Více iformací o originální rukojeti vGRIP naleznete zde.

 

PREVAL | SKLENĚNÁ NÁDOBKA 177 ml

 

Sada 6-ti plastových nádobek s víčky a sacími trubičkami k produktu Preval Sprayer.

Používáte systém Preval často a pracujete s různými barvami a odstíny? Potom se Vám budou hodit, náhradní nádobky které šetří čas a zvyšují efektivitu práce.

Více informací o Skleněné nádobce Preval naleznete zde.

 

PREVAL | SADA 6-TI PLASTOVÝCH NÁDOBEK 88 ml

 

Sada 6-ti plastových nádobek s víčky a sacími trubičkami k produktu Preval Sprayer.

Používáte systém Preval často a pracujete s různými barvami a odstíny? Potom se Vám budou hodit, náhradní nádobky které šetří čas a zvyšují efektivitu práce.

Více informací o této sadě 6-ti plastových nádobek naleznete zde.

 

Všechny produkty řady PREVAL Sprayer zakoupíte v kategorii Sprej systém PREVAL.

 

Nově připravujeme profesionální řadu PREVAL vFAN.
 

Řada PREVAL vFan přináší absolutní volnost pohybu bez starosti o přesouvání hadice či přenášení kompresoru. Díky plně regulovatelnému pohonu "do kapsy" získáváte opravdu neomezenou svobodu pohybu. Špičkový výkon srovnatelný s profesionální stříkací technikou používající kompresor. Dokonalé provedení, velmi snadné používání a mnoho doplňků.

 

Modulární systém PREVAL vFAN se skládá z těchto částí:

PREVAL vFAN SPRAY SYSTEM

 

Kompletní sada obsahující profesionální stříkací pistoli s dvěma typy výměnných trysek a dvěma jehlami, nádobky různých velikostí, hadici, nářadí, dva ekologicky šetrné pohony "do kapsy" a plně regulovatelný ventil k pohonu Preval vFan.

Více informací o této sadě PREVAL vFan Spray systém naleznete zde.

 

PREVAL vFAN GRAVITY SPRAY SYSTEM

 

Sada obsahující profesionální stříkací pistoli s dvěma typy výměnných trysek, nádobky s víčky, hadici, nářadí a plně regulovatelný ventil k pohonu Preval vFan. To vše v luxusním uzavíratelném dřevěném boxu.

Více informací o této sadě PREVAL vFan Gravity Spray systém naleznete zde.

 

NÁHRADNÍ POHON Preval vFAN

 

Náhradní ekologicky šetrný pohon "do kapsy" k produktům Preval vFan.

Více informací o náhradním pohonu PREVAL vFan naleznete zde.

 

VÝDEJNÍ JEDNOTKA EDU

 

Výdejní jednotka Preval EDU (Energy Dispersement Unit) pro umístění pohonu Preval vFan do kapaliny. Při déle trvajícím odběru se pohon díky odběru plynu ochlazuje a jeho umístění do kapaliny tak umožní stabilizaci jeho teploty. Eliminují se tak i ty nejmenší výkyvy v jím dodávaném výkonu. Eliminují se tak i ty nejmenší výkyvy.

Více informací o výdejní jednotce EDU naleznete zde.

 

ČISTÍCÍ SET

 

Preval čistící set pro produkty Preval vFan obsahující sedm různých kartáčků.

Více informací o čistícím setu naleznete zde.

 

Všechny produkty této exkluzivní řady již brzy zakoupíte v kategorii PREVAL vFAN.
 

Měna:

Odhlášení z odběru novinek
1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím