+420 777 100 004

V nabídce 9 995 druhů produktů, 9 750 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Colorlak Lignostop Profi V 1041

Koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva vůči houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.
Doprodej
Colorlak Lignostop Profi V 1041 * Koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva vůči houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.
Doprodej
Colorlak Lignostop Profi V 1041 - C0500 zelený 1 L
Ještě nebylo hodnoceno: Napsat hodnocení
Výrobce: Colorlak
Značka: Lignostop
Koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva vůči houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.
ks
Colorlak Lignostop Profi V 1041 je univerzální, nevymývatelný, koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva a omítek vůči houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.
LIGNOSTOP PROFI V 1041 je vysoce účinný koncentrovaný vodouředitelný prostředek určeny k důkladné a dlouhodobé preventivní ochraně dřeva (déle jak 25 let) proti dřevokazným houbám včetně dřevomorky domácí, dřevozbarvujícím houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Sanační účinnost proti houbám a plísním. Vysoce účinné chemické sloučeniny (triazoly, propynylbutylkarbamát, kvartérní amonné sloučeniny, hormonální insekticid) se již po částečném zaschnutí (cca 2 hod.) ve dřevu 100% zafixují a jsou poté vodou zcela nevyluhovatelné. To znamená, že ošetřené dřevo může být při skladování nebo montáži vystaveno dešti a přitom se účinnost ochranných látek nemění. LIGNOSTOP PROFI se používá samostatně nebo jej lze použít pod vodouředitelné nebo rozpouštědlové nátěrové systémy (laky, lazurovací laky, základní barvy, jednovrstvé nátěrové hmoty). Slouží pro preventivní ochranu dřeva a materiálů na jeho bázi v interiéru (tř. 1, 2) a v exteriéru (tř. 3).
Typové označení dle ČSN 49 0600-1: FB, B, P, IP, 1, 2, 3, SP a pro Slovensko - typové
označení dle STN 49 0600-1: IV, P, B, W, 2. LIGNOSTOP PROFI je určen také k sanaci
zdiva, omítek apod. napadených plísněmi a jejich ochranu proti novému napadení. Na ochranu zdiva, omítek apod. proti jejich prorůstání dřevokaznými houbami. Na dočasnou ochranu surového řeziva proti zamodrání a plísním. Používejte konzervační přípravky pro dřevo bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Plochy opatřené LIGNOSTOPem PROFI nesmí přijít do styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou. Výrobek nesmí být použit pro nátěry dětského nábytku.

Přednosti výrobku:
- vysoká účinnost - proti dřevokazným houbám, hmyzu, zabarvení a plísním
- vodouředitelný koncentrát - 1 litr ošetří až 50 m2
- vodou nevyluhovatelný - 100% fixace ve dřevě, dřevo může zmoknout
- i na ochranu zdiva a omítek
- stejné dávkování pro interiér i exteriér
- nátěr, postřik, máčení, tlaková impregnace

Nanášení:
Štětcem, válečkem, máčením, tlakovou impregnací. Před použitím se ředí vodou. Jeden litr výrobku ochrání plochu až 50 m2. Dřevo před ošetřením musí být zbaveno všech nečistot, zbytků kůry, případně starých nátěrů. Vlhké dřevo má velmi omezený příjem - množství vsáknutého roztoku přípravku - nutno zohlednit.

Balení:
1l, 5l, 10l
Soubory ke stažení:
Katalogový-List
(387.81 kB)
Bezpečnostní-List
(377.31 kB)
Průměrné hodnocení:

Produkt ještě nebyl hodnocen, buďte první.

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Seřadit dle
Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen. | Nastavení cookies