+420 777 100 004

V nabídce 10 080 druhů produktů, 12 058 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Barvy na zeď barevné - Ready Mix

Více info


Chcete vymalovat pokoj a vybrat si z bohaté nabídky již hotových trendy odstínů za výhodné ceny?


Pokud ano, tak se nacházíte ve správné kategorii. Naleznete zde barvy s předem namíchanými odstíny takzvané Ready Mix. Tyto barvy nabízí několika prověřených výrobců, jako například Dulux, Het, Colorlak a další a jsou vhodné k výmalbě stěn a stropů v interiérech. Každý z těchto a dalších výrobců předem natónovaných barev vyrábí a dodává poměrně širokou paletu odstínů barev, v několika velikostech balení, takže je skutečně z čeho vybírat.


V této kategorii BARVY NA ZEĎ BAREVNÉ – READY MIX, naleznete co do druhu barvy na zeď, barvy otěruvzdorné a omyvatelné, ale i extrémně odolné barvy na zeď pro silně namáhané stěny a prostory v interiéru. Tyto nejodolnější barvy jsou vhodné do namáhaných prostor jako jsou dětské pokojíky, schodiště, kuchyně, či koupelny, ale i komerční prostory jako veřejné instituce, úřady, nemocnice, školky, školky, atd. Ty nejodolnější barvy se vyrábějí v desítkách odstínů, ale co je nejpodstatnější mají hydrofobní vlastnosti, které odpuzují vodu a nečistoty a nedovolí jim proniknout hlouběji do povrchu stěny.


Vyberte si zde vhodnou barvu co do ceny, kvality i vámi požadovaných vlastností.

Méně info
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico
Ještě nebylo hodnoceno
Dulux Supralux Season
Katalogové číslo: 200453
od
243 Kč
 
Položek 61
Zobrazeno 1 - 24
|<<
1
>|

Mohlo by Vás také zajímat

Nejlevnější barvy a další produkty seřazené podle ceny naleznete v kategorii Nejlevnější Barvy na zeď barevné - Ready Mix.

Super Akční nabídku barev a dalších produktů zlevněných často i pod nákupní ceny naleznete v kategorii Barvy na zeď barevné - Ready Mix v SUPER AKCI.

V internetovém obchodě Nejlevnejsi-Barvy-Laky.cz, v kategorii Barvy na zeď barevné - Ready Mix najdete širokou nabídku kvalitních produktů v různých cenových relacích. Můžete si vybrat z mnoha oblíbených značek od prověřených výrobců jako například Chemolak, Dulux, Het, Barvy a laky Hostivař, Primalex - PPG, Colorlak, Jub, Rokospol a dalších.

Produkty z kategorie Barvy na zeď barevné - Ready Mix, Vám bez problémů pomůžou s realizací Vašich skvělých nápadů.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.