Telpox P 100

Telpox P 100
základní barva průmyslová, epoxidová dvousložková antikorozní.
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 251160 251164 Zvolte variantu
1 852 Kč 3 410 Kč od 1 852 Kč
Telpox P 100
Telpox P 100
Dočasně nedostupné
Ikona
Široký výběr
Rozsáhlý výběr barev a souvisejících produktů.
Ikona
Doručení do druhého dne
Objednávky skladem odesíláme do druhého pracovního dne.
Ikona dům
Tisíce výdejních míst
po celé České a Slovenské republice.

Telpox P 100
barva je určená k základním antikorozním nátěrům kovu, kde má zajistit nátěrovému systému dokonalou přilnavost a antikorozní ochranu. Pro vnitřní prostředí s korozní agresivitou C1 až C3 lze nátěrovou hmotu použít i jako jednovrstvý nátěr. Před použitím se barva rozmíchá, smísí s tužidlem v předepsaném poměru, důkladně promíchá a doředí podle potřeby. Teplota při zasychání nesmí poklesnout pod 10° C.

Příklady použití:
Exteriér i interiér se stredním a vysokým korozním namáháním (výrobní haly, prádelny, chemické závody), možnost použití zejména na kovové nádrže, potrubí, stroje, provozní konstrukce, mostní konstrukce.

Způsob aplikace:
štětcem, stříkacím zařízením

Tužení:
K natužení 5 kg balení barvy Telpox P 100 je zapotřebí 850 g balení tužidla Epolex S7300, které se prodává samostatně.
K natužení 10kg balení barvy Telpox P 100 jsou zapotřebí 2 ks 850 g balení tužidla Epolex S7300, které se prodává samostatně.

Teoretická vydatnost (m2/kg):
9 až 9,8 m2/kg při tloušťce mokrého filmu 80 µm, suchého filmu 40 µm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Syntetické
EAN: Zvolte variantu
Značka: Telpox