+420 777 100 004 Po-Pá 8-16

Aktuálně 11 935 produktů, z toho 5 179 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.
Členění dle použití Barvy ve spreji a sprej program Spreje základní a antikorozní

Spreje základní a antikorozní

Více info


Spreje základní a antikorozní
V této kategorii naleznete základní barvy ve spreji na kov, spreje na dřevo, spreje na plasty, základní spreje na auta, na lehké kovy a spreje na další povrchy. Mezi nejznámější výrobce sprejů patří Motip Dupli, Colorlak, Prisma Color, HB Body a další.


Krom barev ve spreji zde naleznete i některé základní barvy v plechovce, které je možné použít i pro aplikaci stříkáním, stříkací pistolí. Stříkací pistole, ale i další produkty, které by se Vám při práci se sprejem mohli hodit, naleznete v souvisejících kategoriích.


Základní sprej je velmi důležité použít vždy na povrch, který doposud nebyl ještě ošetřen žádnou nátěrovou hmotou. Pro nástřik různých povrchů doporučujeme zvolit vždy správný druh základního spreje. Vrchní barva ve spreji na dřevo bude potřebovat základní barvu ve spreji na dřevo, barvy ve spreji na kov budou potřebovat základní barvu ve spreji na kov, barva ve spreji na plast bude potřebovat povrch nastříkat nejdříve základním sprejem na plasty a tento nástřik bude zároveň tvořit přechodový můstek a zvyšovat přídržnost finálního vrchního nátěru. Pro ostatní povrchy to platí podobně. Samozřejmostí naší nabídky jsou i univerzální základní barvy ve spreji, které je možné použít dle doporučení výrobce sprejů na různé povrchy.
Méně info
Nebyly nalezeny žádné podkategorie.
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico
Prisma Color sprej Antikorozní
Doporučujeme
Katalogové číslo: 200100
slevy až 15 %
od
133 Kč
 

Podívejte se na výrobky seřazené podle ceny od nejlevnějších v kategorii Nejlevnější Spreje základní a antikorozní.

Vyšší cena značí větší množství či větší kvalitu, hledáte-li dražší výrobky, naleznete je Nejdražší Spreje základní a antikorozní.

Produkty seřazené podle abecedy pro Vaši dobrou orientaci v sortimentu naleznete v Spreje základní a antikorozní abecedně.

Položek 28
Zobrazeno 1 - 24
|<<
1
>|
Měna:

Odhlášení z odběru novinek1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím