+420 777 100 004

V nabídce 10 089 druhů produktů, 12 097 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.
Kategorie dle použití Barvy ve spreji a sprej program Spreje základní a antikorozní

Spreje základní a antikorozní

Více info


Spreje základní a antikorozní
V této kategorii naleznete základní barvy ve spreji na kov, spreje na dřevo, spreje na plasty, základní spreje na auta, na lehké kovy a spreje na další povrchy. Mezi nejznámější výrobce sprejů patří Motip Dupli, Colorlak, Prisma Color, HB Body a další.


Krom barev ve spreji zde naleznete i některé základní barvy v plechovce, které je možné použít i pro aplikaci stříkáním, stříkací pistolí. Stříkací pistole, ale i další produkty, které by se Vám při práci se sprejem mohli hodit, naleznete v souvisejících kategoriích.


Základní sprej je velmi důležité použít vždy na povrch, který doposud nebyl ještě ošetřen žádnou nátěrovou hmotou. Pro nástřik různých povrchů doporučujeme zvolit vždy správný druh základního spreje. Vrchní barva ve spreji na dřevo bude potřebovat základní barvu ve spreji na dřevo, barvy ve spreji na kov budou potřebovat základní barvu ve spreji na kov, barva ve spreji na plast bude potřebovat povrch nastříkat nejdříve základním sprejem na plasty a tento nástřik bude zároveň tvořit přechodový můstek a zvyšovat přídržnost finálního vrchního nátěru. Pro ostatní povrchy to platí podobně. Samozřejmostí naší nabídky jsou i univerzální základní barvy ve spreji, které je možné použít dle doporučení výrobce sprejů na různé povrchy.
Méně info
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico
(2)
Prisma Color sprej Antikorozní
Katalogové číslo: 200100
slevy až 3 %
od
166 Kč
 
(2)
Prisma Color sprej Antik
Katalogové číslo: 20089
slevy až 3 %
od
166 Kč
 
(2)
Body Sprej Primer
Katalogové číslo: 200168
slevy až 7 %
od
188 Kč
 

Mohlo by Vás také zajímat

Nejlevnější barvy a další produkty seřazené podle ceny naleznete v kategorii Nejlevnější Spreje základní a antikorozní.

Super Akční nabídku barev a dalších produktů zlevněných často i pod nákupní ceny naleznete v kategorii Spreje základní a antikorozní v SUPER AKCI.

V internetovém obchodě Nejlevnejsi-Barvy-Laky.cz, v kategorii Spreje základní a antikorozní najdete širokou nabídku kvalitních produktů v různých cenových relacích. Můžete si vybrat z mnoha oblíbených značek od prověřených výrobců jako například Barvy a laky Hostivař, Body Color, Schuller Ehklar, Hammerite, Polykar a dalších.

Produkty z kategorie Spreje základní a antikorozní, Vám bez problémů pomůžou s realizací Vašich skvělých nápadů.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel e-shopu www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím