+420 777 100 004

V nabídce 10 262 druhů produktů, 9 114 ks skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Nejlevnější-Míchání-Barev.CZ

0 Sleva - 25 % 0 Sleva - 30 %   0 Sleva - 25 % 0 Sleva - 20 % 0 Sleva - 20 %

Chcete využít slevy na míchání barev? stačí se nechat zaslat slevový kupón.

Míchání barev online , tónování barev, laků a tenkovrstvých fasádních omítek prověřených značek provádíme na počkání do tisíců odstínů, na nejmodernějších tónovacích strojích.

V prdejně v ul. Nuselská 88, Praha 4, mícháme barvy, laky, lazury a tenkovrstvé omítky:

Na počkání: Het, Dulux, Hammerite
Na objednání: Jub, Dufa
 

  • Váš barevný odstín Vám namícháme za skvělou cenu, na kterou Vám ještě poskytneme výraznou slevu.
  • Nejlepší je vybírat si odstín ve vlastním domácím prostředí, proto Vám vzorník barev proti záloze zapůjčíme zdarma.
  • Přejete si namíchat odstín dle vaší předlohy? Není problém, vezměte k nám sebou kus své dlažby, tapety apod., FOTOSPEKTROMETREM změříme odstín přímo z vaší předlohy a to zcela zdarma. Výsledný odstín Vám před namícháním nalezneme ve vzorníku.
  • Provádíme míchání a tónování barev na všechny druhy povrchů. Natónujeme Vám barvy na zeď, barvy na fasády, fasádní tenkovrstvé omítky, mozaikové omítky marmolit, barvy na dřevo, barvy na kov, lazury a další. Tónujeme barvy vodou ředitelné i syntetické.

Na míchání barev poskytujeme zajímavé slevy ve výši až 30%, stačí si nechat zaslat  slevový kupón.


Jak objednat míchané barvy?

Osobní odběr Praha:

V prodejně v ul. Nuselská 80, Praha 4, Vám namícháme barvy, laky a tenkovrstvé omítky:

- Na počkání mícháme barvy: Dulux, Hammerite, Het. 
- Na objednávku mícháme barvy: Jub a Dufa.

Pro mimo Pražské zákazníky, jak objednat míchání barev online:

Máte dvě možnosti jak objednat míchané barvy online.
První, uděláte si do Prahy výlet, třeba v sobotu a barvy si odeberete osobně.
Druhá možnost je objednat si tónování barev, laků a omítek telefonicky v kombinaci s e-maile. Potřebujete vědět specifikaci odstínu ze vzorníku NCS nebo RAL, které jsou dostupné ve všech bežných prodejnách barev a laků. Telefonicky Vám sdělíme cenu, mailem Vám zašleme potvrzení odstínu, druhu a množství barvy a fakturu. Po její uhrazení Vám vaši barvu ihned natónujeme a zašleme zvoleným dopravcem přímo k Vám domů nebo do zaměstnání.

Pokud chcete využít slevy až 30% na míchaní barev, stačí si nechat zaslat  slevový kupón.


Jaké barvy Vám múžeme namíchat?
Níže naleznete přehled dle jednotlivých výrobců barev a jejich značek.
 

0

TÓNOVACÍ SYSTÉM DULUX – tónujeme na počkání i online


Naprostá většina produktů DULUX se tónuje na tónovacích automatech a Vy si můžete vybrat až z 12 000 odstínů. Tyto odstíny je možné kdykoliv přesně zopakovat. Navíc si můžete sladit do stejného barevného odstínu různé prvky v interiéru i exteriéru: stěny, stropy, dřevěné i kovové doplňky, vše navíc v matném, saténovém nebo lesklém provedení.

Jaké barvy Vám můžeme namíchat v tomto systému?

Interiérové barvy na zeď DULUX

Acryl mat:
DULUX ACRYL MATTT, MATNÁ AKRYLÁTOVÁ EMULZNÍ BARVY URČENA K NÁTĚRŮM STĚN A STROPŮ V INTERIÉRU.

Je vyrobena z kvalitních surovin s optimalizovaným obsahem pigmentů. Při skvělé ceně zaručuje velmi dobré krytí a dlouhou životnost odstínu.

Dulux Expert Matt
EMULZÍVNÍ BARVA NA STĚNY A STROPY NA BÁZI VINYLOVÉHO KOPOLYMERU.
Je možné ji použít na omítky, sádrové podklady, sádrokartonové desky a papírové tapety. Určeno k tónovaní dle vzorníku pro světlé odstíny.

Dulux Vinyl Matt
VODOUŘEDITELNÁ DISPERZNÍ VODOU ŘEDITELNÁ BARVA PRO POUŽITÍ V INTERIÉRU NA STĚNY A STROPY.
Používá se k natónování. Dulux Vinyl Matt je matná interiérová barva prémiové kvality pro použití na sádro-karton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku, vinylové expandované tapety a řadu různých obkládacích desek. Nátěr má výbornou prodyšnost a trvanlivost. Snáší jemné mytí. Pro oblasti silně zatěžované vodou nebo kondenzací vodních par použijte Diamond Eggshell.

Dulux Diamond Satin
POLOMATNÁ PRO VLHKÉ PROSTORY NA STĚNY A STROPY.
Vhodné pro dekoraci a ochranu většiny vnitřních povrchů, kde je požadován nepoddajný, trvale, k aplikaci snadný konečný nátěr vysoce odolný proti vlhkosti. Dulux Diamond Eggshell je barva vhodná pro veškeré nátěry v interiéru, na omítku, sádrokarton, beton, dřevotřísku, dřevo a další. Obzvláště vhodná do koupelen, kuchyní, jídelen, veřejných prostor, hygienických zařízení apod. Pro veškeré použití v interiéru. Je odolná vůči častému omývání a kondenzaci vody. Vyniká velkou přilnavostí a odolností. Přilnavý obvykle i na staré rozpouštědlové nátěry. Nátěr je odolný vůči úrovním atmosférické vlhkosti v normálním venkovním prostředí a odolá opakovanému častému mytí. Nevhodný k použití na ponořených površích, nebo kde je velká a dlouhodobá kondenzace. Je také odolný proti mírnému působení chemických výparů, avšak tam, kde se jedná o silné působení, měla by být požadována speciální barva odolávající chemikáliím.

Fasádní barvy DULUX

Dulux Weathershield Smooth Masonry Paint
VODOU ŘEDITELNÁ FASÁDNÍ NÁTĚROVÁ HMOTA NA BÁZI AKRYLOVÉ PRYSKYŘICE KOMBINOVANÁ ALGICIDEM A FUGICIDEM.
Její složení umožňuje snadné nanášení a zabraňuje usazování nečistot a růst plísní. Dulux Weathershield Smooth Masonry Paint se používá na většinu zdravých suchých zděných venkovních povrchů a omítek včetně betonu, pohledového betonu, vymývaného betonu a režného zdiva obecně, vhodného pro natírání, jako je např. kabřincové režné zdivo. Její unikátní povrch zabraňuje usazování nečistot na povrchu barvy. Barvu je možno na většinu stabilních povrchů aplikovat bez penetrace. Očekávaná životnost této barvy je minimálně 15 let i v extrémních podmínkách.

Nedoporučuje se natírat parapety, zídky a opěrné zdi pod úrovní vodotěsné izolace. V takových případech nelze vyloučit proniknutí vlhkosti a následné selhání nátěru. Natírání takových druhů zdiva může rovněž zvýšit riziko poškození zdiva mrazem a odlupování buď cihel nebo stavebního kamene.

Barvy DULUX na dřevo a na kov

Dulux High Gloss
PLNĚ OMYVATELNÝ KRYCÍ EMAIL NA BÁZI ALKYDOVÝCH PRYSKYŘIC SE ZRCADLOVÝM LESKEM.
Lze jej použít v interiéru i v exteréru na veškeré normální povrchy s výjimkou polystyrenu. Vydatnost na hladkém povrchu je až 18 m2 z litru. Dulux High Gloss se používá všude tam, kde je požadován trvanlivý, odolný a lesklý vzhled. Obzvláště vhodný na okna, dveře, kovové konstrukce a další povrchy ošetřené základní barvou. Diky tepelné odolnosti je vhodný i na tělesa radiátoru. Dulux High Gloss je krycí email na bázi alkydových pryskyřic. Nátěr odolává střednímu chemickému zatížení (obvyklé chemické prostředky užívané v domácnosti) a dlouhodobě teplotám do 90 °C. Vyznačuje se vynikajícím rozlivem, schopností dlouho udržet lesk i za extrémních podmínek a vynikající UV odolností. Bez problémů snáší i pravidelné mytí.

Dulux Satinwood
PLNĚ OMYVATELNÝ KRYCÍ EMAIL S ELEGANTNÍM SATÉNOVÝM VZHLEDEM.
Obsahuje teflon pro zvýšení houževnatosti. Lze jej použít v interiéru na dřevo, kovy a některé druhy plastů. Vydatnost na hladkém povrchu je až 17 m2. Dulux Satinwood, díky své konzistenci nevyžaduje použití plnicí podkladové barvy Undercoat. Odolává střednímu chemickému zatížení a dlouhodobým teplotám do 90 °C. Povrch vykazuje velmi dobrou odolnost a snáší i pravidelné mytí. Na povrchy vystavené působení povětrnostních vlivů doporučujeme použít výrobek High Gloss.

Lazury na dřevo DULUX

Dulux Protective Woodsheen Satin
SILNOVRSTVÝ LAZUROVACÍ LAK NA BÁZI ROZPOŠTĚDEL S OBSAHEM KONZERVAČNÍCH LÁTEK.
Poskytuje povrchovou úpravu, která je trvanlivá a dobře odpuzuje vodu. Určeno k tónování dle příslušné vzorkovnice Dulux Trade. Dulux Protective Woodsheen je lazura vhodná na veškeré dřevo v interiéru i exteriéru. Vytváří středně silnou vrstvu se saténovým leskem, nátěr je trvanlivý a odpuzuje vodu. V trvanlivosti překonává běžné lazury až o 30 %. Obsahuje účinné látky vytvářející povrch, který je extrémně odolný proti vodě a UV záření. Nátěr řídí difúzi vodních par a tak zamezuje praskání a bobtnání dřeva.

Dulux Classic Select Woodstain Satin
TÓNOVATELNÉ MOŘIDLONA DŘEVO URČENO PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ.
Chrání a zdobí vnější hladce ohoblované dřevěné součásti, jakož i nahrubo nařezané stavební dřevo. Tónování barevného odstínu dle vzorníku Dulux. Dulux Classic Select Woodstain vytváří ochranný nátěr na dřevo který proniká hluboko do podkladu a poskytuje v tenké vrstvě matový povrch, na kterém se netvoří puchýřky nebo odlupující se šupiny. Poskytuje až čtyřletou ochranu a je vhodný na tvrdá i měkká dřeva.

0

TÓNOVACÍ SYSTÉM HET MULTIMIX – tónujeme na počkání i online

je systém založený na tónování barev tuzemského výrobce HET, spol. s r.o. pomocí pigmentových past nové generace.

Systém nabízí tónování vodou ředitelných interiérových a fasádních barev, disperzních tenkovrstvých omítkovin, vodou ředitelných a rozpouštědlových barev na ochranu kovů a dřeva.

Je vyvinut primárně pro stavebnictví, ale zároveň je univerzální, tudíž umožňuje reagovat na potřeby zákazníků doplněním nových výrobků včetně silikátových nátěrových hmot, rozpouštědlových nátěrových hmot či lazur, rovněž dovoluje doplňování nových odstínů a vzorkovnic.

Jaké barvy Vám můžeme namíchat v tomto systému?

Interiérové barvy na zeď HET

Hetline ECO
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ PAROPROPUSTNÁ BARVA - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, průmyslové aplikace.

Hetline LF
INTERIÉROVÁ UNIVERZÁLNÍ DISPERZNÍ BARVA - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.

Hetline FORTE
INTERIÉROVÁ BARVA ŠTUKOVÉHO VZHLEDU NA SÁDROKARTON - doporučujeme dle potřeby do všech prostorů, pro napodobení štukové omítky.

Brillant 100
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ OMYVATELNÁ BARVA - doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.

Hetline VINYL
INTERIÉROVÁ VINYLOVÁ OMYVATELNÁ BARVA - doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice.

Fasádní barvy HET

Mikral 100
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ PAROPROPUSTNÁ BARVA - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, FASÁDNÍ ČISTĚ AKRYLÁTOVÁ HLADKÁ BARVA - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy.

Mikral RENOVO
FASÁDNÍ SILIKONOVÁ BARVA S VÝZTUŽNÝMI VLÁKNY ODOLNÁ PLÍSNÍM A ŘASÁM - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy s požadavkem vodoodpudivosti nátěru a na přemostění mikrotrhlin.

Fasadin
FASÁDNÍ AKRYLÁTOVÁ BARVA S JEMNÝM ZRNEM - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy.

Mikral SILIKON
FASÁDNÍ SILIKONOVÁ HLADKÁ BARVA - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy, památkové objekty s požadavkem vodoodpudivosti a nízké špinivosti nátěru.

Fasadin FORTE
FASÁDNÍ AKRYLÁTOVÁ BARVA S HRUBÝM ZRNEM - doporučujeme pro fasády s požadavkem strukturního povrchu.

Penetrační nátěry HET

UP-Grund UNIVERZÁLNÍ PIGMENTOVANÝ PENETRAČNÍ PŘÍPRAVEK

Tenkovrstvé Fasádní omítky HET

Akrylátové hlazené omítky:

AHO 1,0
AKRYLÁTOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 1 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury.

AHO 1,5
AKRYLÁTOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 1,5 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury.

AHO 2,0
AKRYLÁTOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 2 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury.

AHO 3,0
AKRYLÁTOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 3 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury.

Akrylátové rýhované omítky:

AHO 1,5
AKRYLÁTOVÁ RÝHOVANÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 1,5 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem rýhované struktury.

AHO 2,0
AKRYLÁTOVÁ RÝHOVANÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 2,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem rýhované struktury.

AHO 3,0
AKRYLÁTOVÁ RÝHOVANÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 3,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem rýhované struktury.

Silikonové hlazené omítky:

SHO 1,0
SILIKONOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 1,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury a vodoodpudivosti.

SHO 1,5
SILIKONOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 1,5 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury a vodoodpudivosti.

SHO 2,0
SILIKONOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 2,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury a vodoodpudivosti.

SHO 3,0
SILIKONOVÁ HLAZENÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 3,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem hlazené struktury a vodoodpudivosti.

Silikonové rýhované omítky:

SHO 1,0
SILIKONOVÁ RÝHOVANÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 1,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem rýhované struktury a vodoodpudivosti.

SHO 2,0
SILIKONOVÁ RÝHOVANÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 2,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem rýhované struktury a vodoodpudivosti.

SHO 3,0
SILIKONOVÁ RÝHOVANÁ TENKOVRSTVÁ OMÍTKOVINA ZRNITOSTI 3,0 mm - doporučujeme pro fasády, zateplovací systémy a do interiérů s požadavkem rýhované struktury a vodoodpudivosti.

Barvy na dřevo a kov HET

Vodou ředitelné

Aquadecol SG VRCHNÍ VODOUŘEDITELNÁ AKRYLÁTOVÁ BARVA NA DŘEVO A KOV - pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek nebo kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem.

Syntetické

Soldecol SM SAMOZÁKLADUJÍCÍ ALKYD-URETANOVÁ POLOMATNÁ ANTIKORÓZNÍ BARVA NA KOV A DŘEVO - pro venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů (pozink, měď, hliník apod.) příp. dřevěných povrchů.


 

0

TÓNOVACÍ SYSTÉM HAMMERITE – tónujeme na počkání i online

Značka Hammerite Komaprim 3v1 je je tónovatelný v systému DULUX. Můžete si vybrat až z 12 000 odstínů. Tyto odstíny je možné kdykoliv přesně zopakovat.

Jaké barvy Vám můžeme namíchat v tomto systému?

Antikorozní nátěr 2v1 Hammerite Komaprim

Hammerite Komaprim
ZÁKLADNÍ A VRCHNÍ ANTIKORÓZNÍ EMAIL NA KOV.

Hammerite Komaprim efektivně spojuje bariérový a inhibiční antikorozní efekt. Vhodný na nátěry oceli a zoxidovaného pozinku v interiéru i exteriéru např. konstrukce, vrata, střechy, sloupy atd. Elegantní polomastný vzhled, rychlé zasychání, kombinovaný antikorozní účinek, jednoduchá aplikace - připraven k použití bez základové barvy, široká paleta odstínů vzorkovnic.​
 

0

TÓNOVACÍ SYSTÉM DÜFA – tónování na objednávku i online

Umožňuje tónovat barvy na různé druhy povrchů pověstné německé kvality značka DÜfa do tisíců odstínů. Barvy Tyto odstíny je možné kdykoliv přesně zopakovat.
 

Barvy interiérové

Düfa Malířská barva KOMFORT KOM1:
Düfa malířská barva s vysokou bělostí a kryvostí. Vysoká paropropustnost ověřená akreditovaným zkušebním ústavem. Vhodná i na sanační omítky. Snadná aplikace - nátěr schne beze stopy nánosu a beze skvrn.

Düfa Superweiss:
Düfa Superweiss superbílá barva pro vnitřní nátěry s velmi vysokými požadavky na užitné vlastnosti nátěru - např. reprezentativní prostory, vstupní haly, byty atd.
 

Barvy fasádní

Düfa Fasádní Barva KOMFORT KOM5:
Düfa Fasádní Barva KOMFORTje odolná proti vlivu povětrnostních podmínek - bílá - matná. Vysoká difúzní schopnost činí tuto barvu ideální při nátěru starých i  nových fasád a omítek.

Acryl-Fassadenfarbe:
Düfa fasádní akrylátová barva pro kvalitní nátěry, odolné vůči povětrnostním vlivům.

Düfa Fasádní Barva silikon KOMFORT KOM6:
Düfa Fasádní Barva silikon KOMFORT KOM6 je matná disperzní fasádní barva s obsahem silikonu se zvýšenou odolností vůči klimatickým podmínkám a dešti, se sníženou špinivostí.
 

Fasádní omítky

Düfa Fassaden-Komfortputz KOMFORT siK1,5 a 2:
Düfa Fassaden-Komfortputz je akrylátová fasádní omítka nové generace se škrábanou strukturou pro vnitřní i vnější použití. Propouští vodní páry, elastická, odolná proti poškrábání, obsahuje armovací mikrovlákna.

Düfa Fassaden-Komfortputz KOMFORT sir1,5 a R2 :
Düfa Fassaden-Komfortputz je akrylátová fasádní omítka nové generace s rýhovanou strukturou pro vnitřní i vnější použití. Propouští vodní páry, elastická, odolná proti poškrábání, obsahuje armovací mikrovlákna.
 

Düfa Silikat-Komfortputz KOMFORT sik 1,5 a 2:
Düfa Silikat-Komfortputz je vodou ředitelná pigmentovaná silikátová omítka nové generace pro vnitřní a vnější použití se škrábanou strukturou.

Düfa Silikat-Komfortputz KOMFORT sir 1,5 a 2:
Düfa Silikat-Komfortputz je vodou ředitelná pigmentovaná silikátová omítka nové generace pro vnitřní a vnější použití se rýhovanoustrukturou.

Düfa Silicon-Komfortputz KOMFORT SK1,5 a 2:
Düfa Fasádní silikonová škrábaná omítka KOMFORT SK1,5 je fasádní syntetická omítka s obsahem silikonových pryskyřic pro povrchy se zvýšenou zátěží klimatickými podmínkami.

Düfa Silicon-Komfortputz KOMFORT Sr1,5 a 2:
Düfa Fasádní silikonovárýhovaná omítka KOMFORT SK1,5 je fasádní syntetická omítka s obsahem silikonových pryskyřic pro povrchy se zvýšenou zátěží klimatickými podmínkami.

Düfa Silicon-Solikat Komfortputz Sis1,5 a 2 :
Düfa Silocon-Silikat-Komfortputz je vodou ředitelná pigmentovaná silikonovo-silikátová omítka nové generace pro vnitřní a vnější použití se škrábanou strukturou.

Düfa Silicon-Solikat Komfortputz Sir 1,5 a 2 :
Düfa Silocon-Silikat-Komfortputz je vodou ředitelná pigmentovaná silikonovo-silikátová omítka nové generace pro vnitřní a vnější použití s rýhovanou strukturou.
 

Barvy syntetické

Düfa Seidenmattlack email hedvábný mat:
Seidenmattlack je email bezaromátový hedvábně matný LHL, odolný proti nárazu a úderu, vnitřní - vnější.
 

Barvy vodouředitelné

Düfa Wetterschutz Farbe:
Düfa Wetterschutz Farbe je vodou ředitelná barva pro vnitřní i vnější použití s vysokou odolností proti vlivům klimatických podmínek. 
 

0

TÓNOVACÍ SYSTÉM JUB - Jumix – tónování na objednávku  a online

JUMIX systém je obchodní označení vlastního tónovacího systému firmy JUB., který umožňuje namíchat přes 40 000 barevných odstínů v široké paletě výrobků. Předností tónovacího systému JUMIX je hlavně jeho všestrannost, neboť umožňuje tónování různých barevných odstínů malířských barev, výrobků pro dekorativní úpravy, fasádních barev, barev na beton, emailů, lazur a všech druhů dekorativních omítek. Celkem ve více než 50 různých výrobcích.

Barvy vnitřní:

Jub Jupol Brilliant:
Nejkvalitnější vnitřní vodou ředitelná malířská barva JUB. Vyznačuje se velmi snadným nanášením, výjimečnou kryvostí, nejvyšší bělostí a vysokou odolností proti oděru za mokra. Natřené povrchy jsou omyvatelné a odolné čisticím a desinfekčním prostředkům používaným v domácnosti a ve zdravotnictví

Jub Jupol Gold:
Vysoce kvalitní vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je odolná proti mokrému oděru. Natřené povrchy jsou omyvatelné a odolné čistícím prostředkům používaným v domácnosti.

Jub Jupol Latex (mat,polomat):
Vysoce kvalitní vnitřní vodou ředitelná malířská barva, vhodná k dekorativní ochraně silně zatížených vnitřních povrchů. Vyznačuje se výjimečnou odolností proti oděru za mokra – natřené povrchy jsou omyvatelné a odolné čistícím a desinfekčním prostředkům používaným v domácnosti a ve zdravotnictví.

Jub Jupol silikate:
Jub Jupol Silikat je silikátová malířská barva.Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy – a je odolná proti mokrému oděru.

Jub Marmolit:
Vysoce kvalitní tmel pro dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů. Částečná transparentnost a typická struktura poskytují individuální výrazové prostředky nebo umožňují věrné napodobení struktury kamene, dřeva, kůže nebo plátna.

Fasádní barvy:

Jub Revitalcolor silicate:
Jub Revitalcolor Silicate je ekologická fasádní barva plněná speciálními vlákny, vyrobená na bázi draselného vodního skla, silně vodoodpudivá, odolná proti povětrnostním podmínkám.

Jub Revitalcolor silicon:
Jub Revitalcolor Silicone je ekologická, vodou ředitelná silikonová fasádní barva plněná speciálními vlákny, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem.

Jub acrylcolor:
Jub Acrylcolor je ekologická, vodou ředitelná akrylátová fasádní barva, silně vodoodpudivá, odolná proti povětrnostním podmínkám.

Jub Jubosilcolor silikate:
Jub Jubosilcolor Silicate je ekologická fasádní barva s velmi vysokou paropropustností, vyrobená na bázi draselného vodního skla (vyhovuje normě DIN 18363, odst. 2.4.1), vodoodpudivá, odolná proti povětrnostním podmínkám.

Jub Jubosilcolor silicone:
Jub Jubosilcolor Silicone je ekologická, vodou ředitelná, silně vodoodpudivá silikonová fasádní barva s velmi vysokou paropropustností, odolná proti povětrnostním podmínkám.

Omítky:

Jub Kulirplast:
Tenkovrstvá dekorativní akrylátová omítka z vícebarevného mramorového granulátu. KULIRPLAST zrnitosti 2,0 / 3,0 mm je vhodný k dekorativní ochraně fasádních (zejména soklových) a vnitřních (především silně zatížených) stěnových povrchů, KULIRPLAST zrnitosti 1,5 mm hlavně k dekorativním úpravám vnitřních stěnových povrchů.

Jub Nanoxil:
Jub Nanoxil G je tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi silikonových pojiv a nano částic s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou a samočistícím a fotokatalytickým efektem.

Jub minerální drásaná, hlazená omítka:
Jub Minerální drásaná omítka  má příznačný rýhovaný, dubové kůře podobný povrch - záleží na způsobu drásání (vodorovně, kruhovitě nebo svisle).

Jub Minerální hlazená omítka má stejnoměrně uhlazenou strukturu (záleží na zrnitosti), která mírně připomíná drobnozrnnou strukturu škrábané omítky.

Jub silikátová drásaná, hlazená omítka:
Jub Silikátová drásaná omítka je tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi draselného vodního skla s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře.

Jub Silikátová hlazená omítka je tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na základě draselného vodního skla s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou.

Jub silikonová drásaná, hlazená omítka:
Jub Silikonová drásaná omítka je tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi silikonových pojiv s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře.

Jub Silikonová hlazená omítka je tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na základě silikonových pojiv s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou.

Jub Unixil G:
Jub Unixil G je tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou.

Jub akrylátová hlazená omítka:
Jub Akrylátová hlazená omítka je tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na základě akrylátových pryskyřic s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou.

Lazury na dřevo:

Jub Jubosil Antik color:
Jub Jubosil Antik je silikátová lazurovací barva.Je vhodná na všechny druhy pevných a suchých podkladů, zejména na vápenné a vápenocementové štukové omítky. Barva je silně vodoodpudivá, paropropustná, odolná proti povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a ultrafialovému záření.

Měna:

Odhlášení z odběru novinek

1. Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Provozovatel www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz | Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a bez souhlasu nesmí být šířen. | Nastavení cookies