Aktuálně 11 978 produktů, z toho 5 956 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.

Dům barev

Dům barevProvozovatelem sítě prodejen Dům Barev je firma PPG Deco Czech, a.s. Ta patří nepochybně mezi největší výrobce barev v České republice. Své nejvíce obrátkové produkty mimo jiné distribuuje i do řetězců známých pod názvem Hornbach, Bauhaus, Baumax, Obi, Makro a různé stavebniny. Vlastní a provozuje kamenné prodejny Dům Barev. Hlavním prodejním artiklem v prodejnách Dům Barev jsou barvy a laky značek výrobce PPG Deco Czech a.s.

Značky PPG Deco Czech - Dům barev

PPG Deco CzechMezi nejznámější značky PPG Deco Czech a.s. patří zejména značky Primalex, Balakryl, Bondex a další. V sortimentu prodejen Dům barev naleznete v omezené míře i výrobky od jiných výrobců, ve většině případů se ale jedná pouze o nejvíce obrátkové produkty konkrétních výrobců, které v ideálním případě nekonkurují značkám PPG Doco Czech a.s., což dává svůj smysl.

 

PrimalexVýrobce barev PPG Deco Czech a.s. vyrábí mimo jiné různé druhy interiérových barev na zeď, akrylátové, silikonové a silikátové fasádní barvy a fasádní omítky, vodou ředitelné a syntetické barvy na dřevo, barvy na kov, silnovrstvé i tenkovrstvé lazury, penetrační nátěry, technické kapaliny a chemické přípravky, tmely a další produkty. Veškeré tyto produkty zcela jistě naleznete v prodejní síti Dům barev a navíc i vlastní privátní značky, které prodejnám Domů Barev pomáhají jednak odlišit se od konkurenčních prodejen Barev a laků a v neposlední řadě i udržet slušnou míru prodejní marže.

Výrobky prodejen Dům barev v našem eshopu

Většinu barev a laků, které vedou prodejny Dům barev, to je např. známý výrobek PPG Primalex, a navíc dalších více než 12 000 produktů, nakoupíte i v našem internetovém obchodě za skvělé ceny a navíc moderně, nerušeně, z pohodlí svého domova. Ušetřený čas i peníze můžete věnovat svým blízkým, koníčkům nebo odpočinku.

Měna:
CZK
Eur

Odhlášení z odběru novinekPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

Copyright © 2009 - 2017, 1.Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop